Aktualności Dla uczestników SłoniuMultimediaKontakt
Sponsorzy

Partnerzy

Patroni medialni


2016-06-21 Wygraj TomTom-a Spark Cardio!

Zapraszamy Was do naszej zabawy, w które do wygrania jest zegarek TomTom Spark Cardio!

 

By wziąć udział w niej udział wystarczy, że odpowiesz na pytanie: „Dlaczego startuję w Biegu dla Słonia?”, a swoją odpowiedź prześlesz na adres biegdlaslonia@gmail.com najpóźniej do godziny 12:00 24.06.2016.

 

Nie określamy, jakiej długości ma to być wypowiedź. Może to być jedno zdanie, lub elaborat, niemniej wielkości umożliwiającej nam przeczytanie go do godziny 20:00 w piątek ;)

 

Liczy się kreatywność, nie ma ograniczeń, co do formy. Jeśli macie pytania piszcie na biegdlaslonia@gmail.com! Zwycięzcę ogłosimy po zakończeniu biegu ok. godziny 23:30. Zostanie on wybrany przez organizatorów imprezy spośród osób, które zgłoszą się do udziału w naszej zabawie. Wybrana osoba musi być obecna w tym czasie w Biurze Zawodów, w innym przypadku nagroda zostanie przekazana kolejnej, wskazanej przez organizatora osobie!!! Przypominamy walczymy o TomTom Spark Cardio!  

 

PS Dla każdego uczestnika zabawy przygotowaliśmy dzięki uprzejmości TomTom Polska specjalne rabaty! Otrzymacie je na swoje maile po Biegu dla Słonia!

 

O co walczycie?

 

Zegarek TomTom Spark Cardio to zegarek sportowy z wbudowanym czujnikiem tętna i GPS. Pozwala on na prowadzenie treningu i jego rejestrację aż w kilku dyscyplinach sportowych. Co więcej pozwala on na śledzenie aktywności 24 godziny na dobę. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić nową jakość do swojego treningu!

 

Uwaga! Uczestnicy akcji biorąc w niej udział zgadzają się na publikację swojej odpowiedzi w nośnikach organizatora i sponsora imprezy, oraz na wykorzystanie swojego wizerunku w przypadku wygranej zarówno przez organizatora jak i jej sponsora.

logos_01

#TomTom #TomTomRunner2 #TomTomSpark