Aktualności Dla uczestników SłoniuMultimediaKontakt
Sponsorzy

Partnerzy

Patroni medialni


2018-05-28 BdS na Stadionie Śląskim!

Mamy to! W tym roku biegniecie podczas Biegu dla Słonia, przez główną arenę Stadionu Śląskiego! Dziękujemy naszemu niezawodnemu partnerowi #StadionSlaski, który w ten sposób postanowił Was zaskoczyć (a nas jeszcze bardziej ;)). Wyobrażacie sobie ten widok? Morze światła wlewające się do Stadionu i wypływające z niego? SŁONIU BIEGNIEMY!!!!!

W tym miejscu należą się ogromne podziękowania dla władz i pracowników Stadionu Śląskiego. Nie tylko za fakt, udostępnienia dla BdS-u głównej areny. Raczej za pięć lat świetnej współpracy, która przekłada się na to, że co roku możemy pobiec dla Słonia. Bez takich ludzi i instytucji, wydarzenia takie jak BdS, nie mogłyby się odbyć. Dziękujemy i czujemy się dumni, że możemy razem tworzyć historię tego niesamowitego miejsca, jakim jest Stadion Śląski.

W związku z korektą trasy nastąpiły niewielkie zmiany. Obecnie długość biegu to niewiele ponad 7 kilometrów. W związku z tym wydłużamy o 15 czas zamknięcia trasy, co nastąpi o 23:15. Reszta bez zmian. A tak będzie wyglądać trasa: