Aktualności Dla uczestników SłoniuMultimediaKontakt
Sponsorzy

Partnerzy

Patroni medialni


2018-06-13 Wolontariusze mile widziani!

UWAGA!!! Wolontariusze poszukiwani! Może ktoś ma kontuzję i nie może biec? A może trochę kondycja szwankuje, a chce być na BdSie? Bywa też, że ktoś z naszych bliskich biegnie a my… no cóż nie. Mamy coś dla Was! Wesprzyjcie nas w tym, by BdS ponownie był prawdziwym morzem światła, radości, uśmiechu i motywacji!

Ilości zajęć dla Wolontariuszy jest całkiem spora- uwierzcie nie będziecie się nudzić. Jedni z Was trafią do biura zawodów. Inni powalczą z przygotowaniem i demontażem linii startu i mety, dla jeszcze innych mamy sporo atrakcji na trasie biegu- ktoś nad tym morzem światła musi zapanować.

Oddajemy Was w ręce Justyny, która jak zawsze ogarnia cały ten pozorny zamęt. Jeśli chcecie dołączyć do załogi BdS-u i zobaczyć jak wygląda organizacja tej imprezy od środka ZAPRASZAMY! Piszcie do nas w tej sprawie na adres: biegdlaslonia@gmail.com, a my będziemy się z Wami kontaktować. Możecie też w mailu napisać, jakie są Wasze preferencje co do zadań podczas biegu, postaramy się to uwzględnić. Czekamy na Was!!!

Wasza ekipa Biegu dla Słonia

dji_0035_1024