Aktualności Dla uczestników SłoniuMultimediaKontakt
Sponsorzy

Partnerzy

Patroni medialni


2020-05-19 BdS 2020 – tym razem będzie inaczej!

Kochani!!! To dla nas wszystkich trudny czas… Podjęliśmy też trudne decyzje. Bieg dla Słonia 2020 nie odbędzie się w dotychczasowej formule. Nie rezygnujemy jednak z samego wydarzenia. W trosce o Was, naszych parterów i współorganizatorów, czyli rodzinkę BdS-u ;) zdecydowaliśmy, że tegoroczna edycja będzie wyjątkowa.

Na naszym FP i Stadionu Śląskiego 19.06.2020 ok. 21:45 rozpoczniemy transmisję video (szczegóły poznacie w najbliższych dniach). Będzie to wydarzenie wyjątkowe, dzięki naszej już wieloletniej współpracy ze Stadionem Śląskim (DZIĘKUJEMY!!! Jesteście najlepsi!!!). O godzinie 21:58 z głównej trybuny rozlegną się brawa dla Słonia, a dokładnie o 22:00 rozświetlimy niebo … niestety tym razem my sami, bez Was i setek Waszych czołówek… ale postaramy się zrobić to naprawdę imponująco ;)

Was prosimy by 19.06.2020 przebiec siedem kilometrów dla Słonia w swoim najbliższym otoczeniu. Wklejcie zdjęcia, filmy, relacje, tracki gps pod streamem, pokażcie, że ekipy BdS-u nic nie zatrzyma!!! My z tych materiałów złożymy jeden by pokazać, że BdS to prawdziwa rodzina, która w trudnych czasach też jest razem ;)

 

Będzie nam Was strasznie brakowało… Waszych uśmiechów, entuzjazmu, morza światła w parkowych alejach, ale nasza decyzja jest tak naprawdę najlepsza, jaką można było podjąć w obecnej sytuacji.

 

Zapewne zapytacie o medale. Podjęliśmy decyzję, po godzinach rozmów, że w tym roku ich nie będzie… Trafią do Was za rok z datą 2020 i każda kolejna edycja BdS-u będzie miała medale z datą z poprzedniego roku, by pamiętać, że kiedyś nie mogliśmy się spotkać i być razem.

 

Jako Wasza ekipa organizatorów BdS-u zapewniamy, że nie zatrzymujemy się, rozmawiamy, próbujemy, czasami może nawet zbyt natarczywie, ale w słusznej sprawie. Z naszymi wszystkimi partnerami i z Wami wierzymy, że w tym trudnym czasie zrobimy wydarzenie, które będzie czymś niepowtarzalnym i wyjątkowym, a które naładuje nas pozytywną energią, jak co roku, gdy spotykaliśmy się na stracie BdS-u…

Bardzo na Was liczymy!!!

Wasza Ekipa BdS ;)